Dudek Paragliders - Glides of Champions
0

Uproszczone taśmy Basic to opcjonalna propozycja dla tych pilotów, którzy nie zamierzają wykorzystywać maksymalnych prędkości Universala (możliwych do uzyskania po pełnej aktywacji trymerów w standardowych taśmach), a zależy im na jak najprostszej budowie taśm. 

To wyjątkowa okazja, by kupić ostatnie egzemparze naszych firmowych koszulek z ubiegłych sezonów w aż do 50% taniej!

Chcielibyśmy zaprezentować zupełną nowość w naszej ofercie - uprząż akrobacyjną ZeroGravity. Wytrzymała, kompaktowa, z dużym zakresem regulacji, miejscem na dwa zapasy pod siedziskiem (jeden z nich może być sterowany, typu Rogallo). Wyposażona w podnóżek z systemem automatycznego wypinania po użyciu zapasu i certyfikowany protektor - to tylko niektóre cechy tej uprzęży.

Wprowadzamy do oferty zmodyfikowane wersje skrzydeł secjalnego przeznaczenia - ZakoSpeed 2 (speedriding / speedflying), oraz Marlin 2 (do treningów naziemnych).

2WPSC - statystyki

Dotarły do nas statystyki dotyczące skrzydeł używanch podczas ostatnich World Paramotor Championship w Tajlandii.

W Dudek Fun Collection pojawiły się nowe koszulki, dwie wersje bawełniane (z domieszkami) z sygnaturą 'latam' na piersi i jedna sportowa, z efektownym projektem z motywami paralotniowymi.

Paramotorowa kadra Polski zdobyła złoto w klasyfikacji narodowej na Mistrzostwach Świata w Tajlandii! Wszyscy latali na skrzydłach naszej produkcji, jesteśmy więc podwójnie dumni. Są też sukcesy indywidualne.

W nowej Orce ulepszyliśmy to co w tandemie najważniejsze - właściwości startu, precyzję i lekkość sterowania oraz efektywność hamowania przy podchodzeniu do lądowania. Parametry te były już bardzo dobre w Orce XX, więc różnica nie może być wielka, jednak jest zauważalna.

Kolejna edycja Festiwalu Wiatru odbędzie się w Ustce od 28.06 - 01.07. Jest to impreza dla miłośników lotnictwa ze szczególnym uwzględnieniem motoparalotni, ale spotkać tu można również innych użytkowników nieba, od samolotów po latawce.

Już drugi rok z rzędu analitycy z miesięcznika Forbes umieścili nas w czołówce firm najszybciej zwiększających swoją wartość. Zajęliśmy 31 miejsce wśród 116 wyróżnionych firm w naszym województwie ze średnią wzrostu 35,79% w 2016 roku.

Przedstawiamy najnowszą wesję naszego szkolno-rekreacyjnego skzydła Nemo. Najbardziej rzucającą się w oczy zmianą w nowym Nemo 4 jest jego wygląd. To w nim po raz pierwszy zastosujemy nowe zestawy kolorów Three Moods - Harmony, Energy, Passion.

Z ogromnym żalem informujemy, że w ubiegły czwartek zaginął nasz kolega, przyjaciel i pracownik, Aivaras Akramas. Leciał z Wilna do nadmorskiej miejscowości Nida, gdy będąc prawie u celu, stracono z nim łączność.

World Paramotor Slalom Challenge w Egipcie to ostatnie zawody paramotorowe w tym sezonie a zarazem pierwsze tego typu na świecie, będące specyficznym połączeniem precyzji i prędkości w lataniu slalomowym nad wodą. Doskonale spisała się niezawodna Marie Mateos na Snake XX 15, zajmując pierwsze miejsce wśród kobiet i 7 w klasyfikacji generalnej.

Po raz pierwszy na świecie paralotnia z napędem wraz z trajką latały w obiekcie zamkniętym! Areną wydarzeń był zadaszony stadion PGE Narodowy w Warszawie, a wyczynu tego dokonali Paweł Kozarzewski i Marcin Krakowiak, przy nieocenionej współpracy znakomitej ekipy filmowców i fotografików. Niosły ich kadrowe prototypy Snake 1.2 naszej produkcji.

Zero Gravity to uprząż acro nad którą obecnie intensywnie pracujemy. Jest wytrzymała i nie ogranicza ruchów pilota.

Snake 1.2 to odświeżona wersja pierwszego modelu Snake, bazująca na jego ogromnych możliwościach, z wdrożonymi niektórymi rozwiązaniami zapożyczonymi od Snake XX. Są to przede wszystkim bardzo sprawnie działające mechanizmy taśm nośnych i efektywne metody rozkładu naprężeń czaszy, związane z najnowszymi technologiami szycia.

W dniach 19 - 26 sierpnia w Czechach odbyły się VI Motoparalotniowe Mistrzostwa Europy. Niestety w czwartym dniu zawodów wydarzył się tragiczny wypadek, w którym zginął młody, ambitny i lubiany przez wszystkich pilot, Mariusz Kozarzewski. Siłą rzeczy to nieszczęście położyło się cieniem na dalszym przebiegu zawodów.

XIX Motoparalotniowe Mistrzostwa Polski zakończyły się w niedzielę. W Rudnikach rywalizowało 31 zawodników w trzech klasach (17 pilotów w klasach jednoosobowych i 7 dwuosobowych załóg w PL2.

Michel Carnet na Nucleonie WRC 31 został po raz 13 mistrzem Wielkie Brytanii! Gratulujemy!

Wojciech Bógdał i Marcin Bernat na podium World Games we Wrocławiu!

Zapraszamy do sieci naszych dystrybutorów, którymi są doświadczeni piloci i instruktorzy - oni najlepiej pomogą wam w doborze skrzydła i akcesoriów.

Dystrybutorzy

© 2018 - Dudek Paragliders
Website by Fastlan.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem