Dudek Paragliders - Glides of Champions
0

Przedstawiamy najnowszą wesję naszego szkolno-rekreacyjnego skzydła Nemo. Najbardziej rzucającą się w oczy zmianą w nowym Nemo 4 jest jego wygląd. To w nim po raz pierwszy zastosujemy nowe zestawy kolorów Three Moods - Harmony, Energy, Passion.

Z ogromnym żalem informujemy, że w ubiegły czwartek zaginął nasz kolega, przyjaciel i pracownik, Aivaras Akramas. Leciał z Wilna do nadmorskiej miejscowości Nida, gdy będąc prawie u celu, stracono z nim łączność.

Ogłaszamy promocję na przeglądy pełne dla skrzydeł, które dotrą do naszej fabryki od dziś do 15 grudnia włącznie. Wykonamy je 25% taniej!

World Paramotor Slalom Challenge w Egipcie to ostatnie zawody paramotorowe w tym sezonie a zarazem pierwsze tego typu na świecie, będące specyficznym połączeniem precyzji i prędkości w lataniu slalomowym nad wodą. Doskonale spisała się niezawodna Marie Mateos na Snake XX 15, zajmując pierwsze miejsce wśród kobiet i 7 w klasyfikacji generalnej.

Po raz pierwszy na świecie paralotnia z napędem wraz z trajką latały w obiekcie zamkniętym! Areną wydarzeń był zadaszony stadion PGE Narodowy w Warszawie, a wyczynu tego dokonali Paweł Kozarzewski i Marcin Krakowiak, przy nieocenionej współpracy znakomitej ekipy filmowców i fotografików. Niosły ich kadrowe prototypy Snake 1.2 naszej produkcji.

Zero Gravity to uprząż acro nad którą obecnie intensywnie pracujemy. Jest wytrzymała i nie ogranicza ruchów pilota.

Snake 1.2 to odświeżona wersja pierwszego modelu Snake, bazująca na jego ogromnych możliwościach, z wdrożonymi niektórymi rozwiązaniami zapożyczonymi od Snake XX. Są to przede wszystkim bardzo sprawnie działające mechanizmy taśm nośnych i efektywne metody rozkładu naprężeń czaszy, związane z najnowszymi technologiami szycia.

W dniach 19 - 26 sierpnia w Czechach odbyły się VI Motoparalotniowe Mistrzostwa Europy. Niestety w czwartym dniu zawodów wydarzył się tragiczny wypadek, w którym zginął młody, ambitny i lubiany przez wszystkich pilot, Mariusz Kozarzewski. Siłą rzeczy to nieszczęście położyło się cieniem na dalszym przebiegu zawodów.

XIX Motoparalotniowe Mistrzostwa Polski zakończyły się w niedzielę. W Rudnikach rywalizowało 31 zawodników w trzech klasach (17 pilotów w klasach jednoosobowych i 7 dwuosobowych załóg w PL2.

Michel Carnet na Nucleonie WRC 31 został po raz 13 mistrzem Wielkie Brytanii! Gratulujemy!

Wojciech Bógdał i Marcin Bernat na podium World Games we Wrocławiu!

Dudek V-king

Tak właśnie będzie się nazywał nasz pierwszy pełnowymiarowy jednowarstwowiec, nad którego prototypem obecnie pracujemy. Zastosowaliśmy w nim niespotykane dotąd w tego typu skrzydłach wsparcia V-ribs powszechnie stosowane w klasycznych paralotniach.

W klasycznych zawodach PPG rozegranych w dniach 12-16 czerwca w czeskim Breclav znakomicie poradzili sobie zawodnicy dosiadający dudkowych skrzydeł.

Nowy Optic 2 - już jest!

Przedstawiamy nowego Optica z nr 2 w nazwie. Dwa rozmiary są już po testach EN/LTF w klasie B, kolejne w trakcie. Optic 2 jest świetną propozycją dla chcących się rozwijać pilotów rekreacyjnych.

Universal 1.1 - Nowość!

Przedstawiamy odświeżoną wersję Universala, pierwszego skrzydła swobodnego EN B, które może być przekształcone w pełnokrwiste skrzydło paramotorowe (DGAC). Szczegóły na stronie Universala 1.1

Colt 2 - nowość

Nowa wersja Colta z shark nose i trzema sekcjami żyłek. To nie wszystkie zmiany - zainteresowanych zapraszamy na stronę Colta2.

Coden Pro z dłuższym speedem

Uzyskaliśmy najnowsze certyfikaty dla wszystkich trzech rozmiarów Codena Pro

Nowy zapas - Globelight

Nowa odsłona naszego zasłużonego Globe w lżejszej wersji: Globelight. Cztery wielkości obejmujące zakres wagowy od 90 do 210 kg.
Więcej na stronie produktu

Dobry czas na przeglądy

Jest zima i się mało lata... ale już za kilka miesięcy może się okazać, że pierwsze przebłyski wiosny wyciągną nas na startowisko... a wtedy dopiero zauważymy, że skrzydło powinno przejść przegląd. Zachęcamy, abyście oprócz daty zakupu paralotni zerknęli też w swe książki lotów - być może zbliżacie się do granicy nalotu, po którym konieczny jest przegląd?

Dobre wieści z Brazylii

Dotarly do nas świetne informacje z Brazylii - Felipe Dutra pobił rekord Rio z wynikiem 432 km, a Alexandre Barbosa wygrał zawody i prowadzi w rankingu... obaj piloci lecieli na Hadronach XX...

Zapraszamy do sieci naszych dystrybutorów, którymi są doświadczeni piloci i instruktorzy - oni najlepiej pomogą wam w doborze skrzydła i akcesoriów.

Dystrybutorzy

© 2018 - Dudek Paragliders
Website by Fastlan.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem