Dudek Paragliders - Glides of Champions
0

Kolory i układ graficzny skrzydeł na zamówienie

Indywidualny zestaw kolorów.

W standardowej ofercie kolorystycznej każdego modelu skrzydła jest kilka wzorów do wyboru. Istnieje możliwość zmiany na zamówienie standardowego zestawu kolorów (w miarę dostępności tkaniny), choć może się to wiązać z dodatkowym kosztem:

  • + 10% ceny skrzydła, lub;
  • bezpłatnie przy zamówieniu co najmniej 5 sztuk danego typu/rozmiaru.

Zmiany całego układu graficznego

Po zainstalowaniu  laserowego plottera tnącego w naszej fabryce, pojawiła się możliwość wykonania od podstaw niemal dowolnego układu graficznego skrzydła, według projektu zamawiającego.

Dodatkowym kosztem jest jednorazowa opłata w wysokości 1000 Euro (liczona osobno dla każdego rozmiaru), która obejmuje wszystkie czynności niezbędne do opracowania technicznego projektu oraz nowej procedury produkcyjnej.

Koszty produkcji są takie same jak w przypadku skrzydeł z indywidualnym zestawem kolorów (+10% lub bezpłatnie przy zamówieniu co najmniej 5 sztuk jednego rozmiaru).

Wstępny projekt przygotowuje zamawiający, najlepiej na bazie dostarczonego przez nas schematycznego rysunku obrysu skrzydła wraz z zaznaczonymi komorami. Połączenia kolorów muszą być liniami prostymi stycznymi do linii komór jak na rysunku poniżej (z lewej):

wing layout

W każdym przypadku przed przystąpieniem do realizacji zamówienia konieczna jest wpłata zaliczki. Zainteresowanch prosimy o bezpośredni kontakt w celu ustalenia szczegółów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Produkcja uprzęży

Oferujemy możliwość wykonania uprzęży według pomysłu czy wskazówek naszych kontrahentów. Ogólne zasady tego typu usługi są następujące:

Wstępna ocena projektu

Na podstawie dostarczonego projektu, lub wskazówek wstępnie oceniamy możliwość wykonania prototypu, czas jego wykonania i szacunkowe koszty.

Wykonanie prototypu

Koszt wykonania pierwszego prototypu wynosi 3-krotność jednostkowej wartości produktu wycenionego dla pierwszej serii produkcyjnej. 1/3 kosztów tego prototypu będzie zwrócona w rozliczeniu za pierwszą serię produktów (10 szt.), a następna 1/3 przy kolejnym zamówieniu. Inaczej mówiąc ostatecznie zleceniodawca za wykonanie prototypu płaci tyle samo ile za końcowy seryjny produkt.

Jeśli prototypów jest więcej niż jeden, to każdy kolejny prototyp kosztuje 2-krotność wartości produktu z pierwszej serii produkcyjnej i rozliczany jest w przyszłych zamówieniach według podobnych zasad jak pierwszy prototyp (1/2 ceny jest odliczana od kolejnych 10 sztuk zamówienia).

Wszelkie zmiany które powodują konieczność przygotowania nowych form są traktowane jak nowy prototyp.

Produkcja

Pierwsza seria produkcyjna wynosi nie mniej niż 10 szt.
Następne serie - nie mniej niż 30 szt.

Certyfikacja

Certyfikacją gotowego wyrobu lub wszelkimi innymi czynnościami związanymi z dopuszczeniem uprzęży do sprzedaży zajmuje się zleceniodawca.

BRANDOWANIE UPRZĘŻY

Proponujemy także możliwość umieszczenia swej własnej marki na gotowych uprzężach, których jesteśmy producentem. Minimalne zamówienie wynosi 10 sztuk, a w cenie jednostkowej uwzględniany jest dodatkowo koszt umieszczenia znaków zleceniodawcy na produkcie.
Produkujemy u nas takie uprzęże jak Bulldog, Parapower, Ec-extreme, Techno-fly, Paraelement i inne.

Zapraszamy do sieci naszych dystrybutorów, którymi są doświadczeni piloci i instruktorzy - oni najlepiej pomogą wam w doborze skrzydła i akcesoriów.

Dystrybutorzy

© 2018 - Dudek Paragliders
należymy do Paraglider Manufacturers Association
projekt i wykonanie Fastlan.pl